ZİYARETÇİ DEFTERİ

Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Mesajınız

MESAJLAR

 
sınavı kazanmamda emeği geçen sentez ailesine teşekür ederim. CUMA ARASTACI

Yazan: CUMAARASTACI
bitti...

Yazan: Cemil ÜNALMIŞ
SENTEZ AİLESİNE ÇOK TŞK EDİYORUM.BENDE SONUNDA KAZANDIM.

Yazan: HATİCE KARAKOŞ
Merhaba, İnandık İman Ettik. e-sentez iyi hazırlanmış bir sistem ama Sentez Eğitim Kurumlarına gidip o havayı koklamak benzersiz bir deneyim. Değerli Arkadaşlar, bu yola baş koyduysanız adresiniz doğru. Meşakkatli ama bir o kadarda zevkli bu yolda hepinizin Allah yardımcısı olsun. İnanıyorsanız başarırsınız. Sn.Cuma Kadı ve değerli ekibi zaten konusunda uzman. Sevgiler, Selamlar.

Yazan: Metin Savaş ÖLÇER
DERSANEYE GİTMEDEN ONLINE EĞİTİMLE KAZANDIM .SINAVA GİRECEK OLAN HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.ÖNCELİKLE CUMA KADIYA VE ESENTEZ SİTESİNDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

Yazan: PINAR TATAR
HER SEFERİNDE KILPAYI KAYBETTİĞİM BU SINAVLARDA SON OLARAK SENTEZLE ÇALIŞTIM VE KAZANDIM SENTEZ EKİBİNE VE CUMA HOCAMA TEŞEKKÜRLER HERKESE SENTEZİ TAVSİYE EDERİM..

Yazan: İLKNUR ÇINAR
Yıllardır girdiğim ve barajda takıldıgım bir sınavdı son noktayı Sentezle koydum.Cuma KADI hocama sonsuz teşekkürleriimi sunuyorum.

Yazan: Mustafa Alper KAR
son umudumdu ilk aşkım gibi oldu herkese teşekkürler

Yazan: mihrali aynıoğlu
Sentezle tanışmam bi arkadaşım tavsiyesi ile oldu, Staja Başlama Sınavını kazanmamda etkili olan Sentez Eğitim Kurumuna teşekkürlerimi sunarım.

Yazan: Aynur Sağ
Teşekür ederim.Bu sizin sayenizde oldu.Sizin kaliteli dersane ve internet dersanesi sayesinde ve de özellikle internet çok faydalı oldu.İşinizdeki başarınızdan dolayı da ben de sizi kutluyorum.

Yazan: Uğur Farsak
123